PRODUKTY

NICI

MONO

Podstawowy model nici. Po wprowadzeniu w skórę nici aktywują syntezę kolagenu który pozytywnie wpływa na napięcie i zagęszczenie skóry, a także poprawia jej strukturę zmniejszając tym samym widoczność zmarszczek.  Nici tego rodzaju mogą być stosowane samodzielnie lub jako element bardziej złożonych kompozycji z innymi rodzajami nici.

SCREW

Nić screw to pojedyncza nić typu MONO, która opleciona jest spiralnie na igle. Dzięki takiej budowie w trakcie zabiegu nić wkręca się w tkankę w sposób przypominający wkręcanie śruby a efekt liftingu trwa dłużej niż przy niciach MONO. Znacznie zwiększa szybkość produkcji kolagenu i elastyny przez skórę.

TORNADO SCREW

Tornado Screw zbudowana jest z  podwójnej, skręconej wokół igły nici.  Taka konstrukcja sprawia że jest grubsza i mocniejsza niż pojedyncza nitka. Rewelacyjnie nadaje się do mocnego liftingu i poprawy konturu twarzy. Intensywnie pobudza produkcję kolagenu i elastyny, sprawia że skóra staje się jędrniejsza i wygładzona. Podczas aplikacji nić wkręca się w tkankę dzięki czemu efektywnie spłyca zmarszczki, poprawia napięcie i wygładzenie skóry. Umożliwia osiągnięcie efektu wolumetrycznego, spłycenia zmarszczek i dołeczków.

TRIPLE

Nić wykonana z trzech splecionych włókien, przez co jest sztywniejsza niż pozostałe modele i pozwala na silniejszy lifting tkanek.  Jej głównym zadaniem jest napięcie i rewitalizacja skóry. Zalecana do skóry z wyraźna utrata gęstości, idealna do zastosowania w linii czoła, policzkach, do poprawy konturów twarzy oraz wygładzenia zmarszczek nosowo – wargowych.

EYE FILLER

Małoinwazyjna i wysoce skuteczna metoda niwelowania oznak starzenia w okolicach oczu. Nici stanowią świetną alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów liftingujących, są też doskonałą propozycją dla młodszych pacjentek pragnących zmienić kształt łuków brwiowych bądź podkreślić kształt kości policzkowych. Pobudzają fibroblasty do syntezy kolagenu, kwasu hialuronowego oraz elastyny dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność, elastyczność i młodszy wygląd.

CAVERN SPRING

Nić ciasno skręcona na kaniuli która po wprowadzeniu pod skórę lekko się rozpręża dając efekt wypełnienia lub uniesienia. Nić ułożona jest w kształcie tunelu i nie rozciąga się w trakcie implementacji. Doskonale sprawdza się przy korekcji i wypełnianiu głębokich zmarszczek i bruzd.

MESH FILLER

Nić składa się z 10 sztuk splecionych razem nici. Tworzą one cienką siateczkę zwiniętą w jeden rulon który daje oparcie dla  wypełnienia zmarszczek. Doskonale zwiększa objętość skóry i maksymalizuje odtworzenie kolagenu w tkance.

COBRA V-COG

Charakteryzuje się unikalną budową – poza dwukierunkowym układem haczyków posiada zakończenie w kształcie kotwicy. Zapewnia najsilniejszy udźwig tkanki spośród wszystkich oferowanych modeli. Przeznaczona do redukcji głębokich zmarszczek i poprawy owalu twarzy.

MOLDING V-COG

Siła tych nici tkwi w haczykowatej budowie – posiadają specjalnie opracowany czterowymiarowy system mikroskopijnych haczyków które rozłożone są gęsto dokoła nici w dwóch kierunkach. Po zaimplementowaniu pod skórę haczyki otwierają się tworząc rusztowanie dla skóry. Ten model jest także grubszy od tradycyjnych nici co umożliwia im utrzymywanie cięższych tkanek (do 3,2kg) i w rezultacie zapewnia bardzo silny efekt liftingu.  

Wykonane są z syntetycznego włókna, które po pewnym czasie rozpuszcza się w tkance; końcowymi produktami rozpadu są woda i dwutlenek węgla które są całkowicie eliminowane z organizmu. Nić stymuluje produkcje nowego kolagenu, wpływa na napięcie, sprężystość i elastyczność skóry, powodując łączenie naturalnego kwasu hialuronowego.

STYMULATORY

GOURI

Innowacyjny koreański stymulator tkankowy  o działaniu przeciwzmarszczkowym i wygładzającym. Wykonany z polikaprolaktonu (PCL) –  rozpuszczalnego, aktywnego, biozgodnego i biodegradowalnego polimeru aktywującego kolagen. Docierając w naturalny sposób do skóry całej twarzy, GOURI  prowadzi do silnej aktywacji fibroblastów co skutkuje zwiększoną neokolagenezą zapewniając tym samym poprawę napięcia oraz elastyczności skóry.

GOURI otrzymał nagrodę Best Iniectable Collagen Inducer na kongresie AMWC 2022 w Monaco.

aesPLLA

Koreański stymulator tkankowy oparty na kwasie  poli-L-mlekowym (PLLA).  Jest to  biokompatybilny i biodegradowalny polimer; cząsteczki PLLA stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia, ujędrnienie i poprawę elastyczności skóry.  Skóra  odzyskuje utraconą objętość, wygładzając zmarszczki i fałdy.

Opakowanie: 365mg (150mg PLLA)

Strona główna
Sklep
0